MLADI KIKBOKSER RADOVANOVIĆ NA SVETSKOM JUNIORSKOM PRVENSTVU OSVOJIO BRONYANU MEDALJU

31-08-2024

Član kikboks kluba “Car Lazar “ Kruševac,Vojin Radovanović je na svetskom juniorskom prvenstvu osvojio bronzanu medalju — Pored mnogobrojnih dobrih rezultata što na međunarodnim to i na državnim takmičenjima ovo je najveći uspeh nekog našeg člana.Vojin je pre mesec dana za juniorsku reprezentaciju Srbije na Balkanskom prvenstvu u Crnoj gori osvojio srebrnu medalju i sada ovog vikenda brozanu medalju na prvenstvu sveta koje je održano u Mađarskoj.Pored ovog ogromnog uspeha on je ove godine i državni prvak u dve kategorije.Pored Vojina, naš klub koji postoji jos od 2011.te godine, a aktivno se takmiči u svim rangovima od 2020.-te ,je u 4 godine takmičenja osvojio i napravio veliki broj Državnih prvaka i ogromne uspehe na međunarodnim takmičenjima u Bugarskoj,Bosni i Hercegovini,Crnoj Gori i tako dalje.Vredi pomenuti još par ovogodišnjih takmičara koji su u svojim kategorijama državni i međunarodni prvaci: Gerun Lazar državni prvak i osvajač evropskog pehara u Bosni,Dragiša Jakovljević,Stojan Luković,Viktor Dašić,Natalija Kljajić i još mnogi - istice trener Marko Gerun.